Wizytownik wiedzy

Druk, wzory, rodzaje

Szablony wizytówek

Przykuwające uwagę

Druk wizytówek

Szybkie terminy realizacji

Sie 30, 2020
Wizytówki dla branży weselnej

Do niedawna wizytówki kojarzyły nam się przede wszystkim z zawieraniem znajomości biznesowych. Wykorzystywane są one od wielu lat do wymiany danych kontaktowych przede wszystkim przez lekarzy, prawników lub przedstawicieli handlowych. Jednak, jak w przypadku większości materiałów i produktów, znalazły one nowe zastosowania w różnych dziedzinach życia. Między innymi wizytówki doskonale sprawdzają się branży weselnej. W[…]

Czytaj dalej
Sie 08, 2020
Wizytówki dla branży IT

Panuje przekonanie, że osoby pracujące w branży IT nie potrzebują klasycznych, papierowych wizytówek. Nic bardziej mylnego. Programiści, informatycy czy pracownik serwisów komputerowych, dokładnie tak samo jak osoby związane z innymi branżami, zawierają kontakty biznesowe w dużej mierze osobiście. Praca online nie sprawia, że przestajemy kontaktować się z klientami bezpośrednio. Oczywiście można stworzyć wizytówki online, które[…]

Czytaj dalej
Paź 28, 2019
W jakich branżach trzeba mieć wizytówkę?

Choć czasy się zmieniają, papierowe wizytówki to nadal must have każdego profesjonalnego przedsiębiorcy. W jakich branżach i zawodach nie wypada nie mieć wizytówek?

Czytaj dalej
Sty 17, 2018
Jak powinna wyglądać wizytówka dla fryzjera?

Fryzjerów w każdym miasteczku jest co najmniej kilku. W dużym mieście są już ich dziesiątki, jak nie setki. Reklama na tak dużym polu jest kluczowa, aby wygrać z konkurencją i zapewnić sobie odpowiednią liczbę klientów. Okazją do przyciągnięcia do siebie klienta są dla fryzjera wizytówki. Jak je projektować, aby zwróciły uwagę odbiorców i przyciągnęły ich[…]

Czytaj dalej
Mar 28, 2017
Wizytówki dla fotografa – wzory

Najciekawsze wizytówki dla fotografa – na przykład z motywem aparatu fotograficznego Wybierz jeden z ciekawych i inspirujących szablonów wizytówek:

Czytaj dalej
Mar 28, 2017
Wizytówki dla fizjoterapeutów

Poniżej przedstawiamy najlepsze wizytówki dla fizjoterapeutów, instruktorek tańca towarzyskiego i trenerów personalnych. Kliknij w jeden z obrazków, aby przejść do kreatora wizytówek:

Czytaj dalej
Mar 28, 2017
Wizytówka dla dj’a – wzory

Zobacz wizytówki dla dj’a – ciekawe wzory i szablony np. z kluczem wiolinowym:  

Czytaj dalej
Mar 28, 2017
Wizytówki dla kosmetyczki – wzory

Wizytówki dla kosmetyczki, wizytówki dla wizażystki – szablony dostosowane do branży urody i SPA. Wybierz najlepiej pasujący wzór wizytówki dla siebie:

Czytaj dalej
Mar 28, 2017
Wizytówki dla radcy prawnego – szablony

Wizytówki dla radcy prawnego powinny wzbudzać zaufanie. Minimalistyczne czarne lub białe wizytówki? A może wizytówki z gradientem? Wybierz jeden z poniższych wzorów wizytówek:

Czytaj dalej
Mar 28, 2017
Wizytówki dla elektryka – szablony

Zobacz wzory wizytówek dla elektryka. Minimalistyczne, z nowoczesnym motywem albo może z motywem koła? To Ty decydujesz. Kliknij w jeden z szablonów, a przejdziesz do kreatora wizytówek:

Czytaj dalej
Strona 1 z 212

Archiwa wpisów