Wizytownik wiedzy

Druk, wzory, rodzaje

Szablony wizytówek

Przykuwające uwagę

Druk wizytówek

Szybkie terminy realizacji

Sie 08, 2020

Wizytówki dla branży IT

Panuje przekonanie, że osoby pracujące w branży IT nie potrzebują klasycznych, papierowych wizytówek. Nic bardziej mylnego. Programiści, informatycy czy pracownik serwisów komputerowych, dokładnie tak samo jak osoby związane z innymi branżami, zawierają kontakty biznesowe w dużej mierze osobiście. Praca online nie sprawia, że przestajemy kontaktować się z klientami bezpośrednio. Oczywiście można stworzyć wizytówki online, które będzie można znaleźć w sieci. Jednak nic nie zastąpi klasycznego sposobu nawiązywania relacji poprzez przekazanie swojej papierowej wizytówki z danymi.

Praca w branży informatycznej daje również możliwość przygotowania wyjątkowo kreatywnego i ciekawego projektu wizytówek. Możemy na nich umieścić ciekawe wzory i grafiki związane z siecią, komputerami lub działalnością online.

Jakie rodzaje grafik możemy wykorzystać na wizytówka dla branży IT

  •         Piksele
  •         Konstelacje
  •         Screen z notatnika komputerowego
  •         Wzór ze starej wersji Windowsa
  •         W formie wyszukiwarki Google

Możliwości są nieograniczone. Wszystkie te grafiki sprawią, że już w pierwszej chwili odbiorca będzie dokładnie wiedział czym się zajmujemy. Dodatkowo wizytówki przygotowane w tak ciekawy sposób na pewno zapadną w pamięć odbiorcy i sprawią, że będzie miał o nas dobre zdanie.

Wizytówki możemy zamówić również poprzez Internet bez konieczności wychodzenia z domu. Wizytówki online do doskonałe rozwiązanie dla zapracowanych, a w przypadku osób z branży informatycznej ich zaprojektowanie zajmie chwilę. Tanie wizytówki to jedna z głównych zalet drukarni online. Dodatkowo zapewniają one wiele rodzajów wizytówek do wyboru.

Rodzaje wizytówek online

  •         Klasyczne – wizytówki w klasycznym formacie 90 x 50 mm lub 85 x 55 mm. Możemy je wykonać na papierze w wybranym kolorze oraz z wybranymi ozdobnikami
  •         Składane – posiadają większą powierzchnię, dzięki czemu możemy na nich umieścić więcej treści oraz grafik
  •         Multiloft – składają się z trzech warstw, dzięki czemu są trwalsze i efektowniejsze. Dają również możliwość barwienia środkowej warstwy na dowolny kolor.

Osoby pracujące zdalnie w branży IT również uczestniczą w spotkaniach biznesowych, targach branżowych lub zwykłych spotkaniach z klientem. Dlatego tak ważne jest posiadanie wizytówek, które możemy w dogodnym momencie dać naszemu odbiorcy. Dzięki dobrze zaprojektowanym wizytówkom w łatwy sposób możemy przekazać dane kontaktowe, a jednocześnie zaprezentować się w ciekawy sposób.

Podziel się:Archiwa wpisów