Wizytownik wiedzy

Druk, wzory, rodzaje

Szablony wizytówek

Przykuwające uwagę

Druk wizytówek

Szybkie terminy realizacji

Maj 14, 2022

Papier firmowy dla podkreślenia prestiżu

Coraz więcej firm decyduje się na drukowanie pism na papierze firmowym. Wymogi prawne bowiem określają, aby każda firma widniejąca w Krajowym Rejestrze Sądowym, zawierała na stronach tychże dokumentów, niezbędne dane firmy. Aby pisma nie traciły na przejrzystości a dodatkowo mogły przyczynić się do jakże niebanalnej formy reklamy, właściciele przedsiębiorstw inwestują w druk papieru firmowego. Dzięki niemu dokumenty zawierają wymagane przez przepisy informacje, są czytelne i eleganckie.

Jakie dane powinny znaleźć się na papierze firmowym

Art. 206 §1 k.s.h jasno określa jakie dane powinny znaleźć się na oficjalnych pismach każdej spółki. Ma to być jej nazwa pod jaką działa firma, jej siedziba i adres a także oznaczenie sądu, numer KRS, NIP oraz wysokość kapitału zakładowego. Dlatego papier firmowy jest idealnym rozwiązaniem w odpowiedzi na te wymogi. Nie ma też sztywnej reguły gdzie te dane mają być umieszczone – czy ma to być dół papieru, góra czy też bok. Wszystkie te informacje możesz rozmieścić na papierze w dowolny sposób. Możesz użyć różnych rodzajów i kolorów czcionki. Pamiętaj tylko, aby nie przesadzić z ich różnorodnością oraz ilością danych. Staraj się unikać wpisywania kilku numerów telefonów i adresów mailowych. Nadmiar informacji spowoduje chaos na papierze firmowym a przekaz stanie się nieczytelny.

Jak zamówić papier firmowy

W dobie internetu i jego nieograniczonych możliwości, również papier firmowy możesz zamówić nie wychodząc z biura. Na polskim rynku jest mnóstwo drukarni, oferujących tego typu usługę. Jeśli masz gotowy projekt, możesz zamówić swój papier firmowy online w dowolnym momencie. W razie jakichkolwiek problemów czy niejasności, zawsze możesz liczyć na profesjonalną pomoc konsultantów. Zadbają oni, aby Twoje zamówienie zostało poprawnie złożone a jego wykonanie było nienaganne. Wydrukowany papier firmowy zostanie dostarczony pod wskazany przez Ciebie adres firmą kurierską. Zaufaj profesjonalistom i sprawdź jak szybko i sprawnie możesz to zrobić.

Podziel się:Archiwa wpisów