Wizytownik wiedzy

Druk, wzory, rodzaje

Szablony wizytówek

Przykuwające uwagę

Druk wizytówek

Szybkie terminy realizacji

Sprawdź

Szablony wizytówek >>

Na skróty

Druk wizytówki z szablonu

Wystarczy pięć kroków, aby wydrukować wizytówkę z szablonu. Postępuj według naszego tutoriala, a będziesz się cieszył z profesjonalnej wizytówki!

Dostosowanie szablonu

Jak wybierzesz wzór, możesz go dostosować – wpisując imię, nazwisko, nazwę firmy lub dodając logo (jeśli szablon na to pozwala).

Pamiętaj, aby wybrać stronę z autorskimi szablonami wizytówek stworzonych przez profesjonalnych grafików.

Wzory wizytówek

Jeśli chcemy mieć wyjątkowe wizytówki, a nie mamy ani projektu, ani pomysłu – warto skorzystać z darmowych szablonów. Gdzie je znajdziemy i jak z nich korzystać?

Trzeba przy tym pamiętać, aby wybrać bazę szablonów, oferującą autorskie szablony, tworzone przez profesjonalnych grafików. Jeśli już jesteśmy na takie stronie, prześledźmy krok po kroku sposób wyboru odpowiedniego wzoru wizytówek.

Krok pierwszy: Wybierz wzór wizytówek.

Jeśli nie masz swojego projektu, możesz przeglądać wszystkie strony – lub zawęzić wyszukiwanie, wybierając konkretne kategorie. Spis kategorii znajduje się w lewym, bocznym panelu. Szablony różnią się nie tylko wzorem, ale też liczbą edytowalnych pól. W niektórych można dodawać swoje logo lub inne grafiki. W tym miejscu wybierasz również format, uszlachetnienie wizytówek, zadruk jedno- lub dwustronny, natomiast dla Twojej wygody wybrana już została najpopularniejsza opcja.

Krok drugi: Przejdź do edycji szablonu.

 

Kliknij w obrazek szablonu lub w button „Kup teraz”, a przejdziesz na podstronę, na której możesz edytować dany szablon.

Krok trzeci: Spersonalizuj wizytówkę – dodaj i edytuj swoje dane.

 

Wizytówkę można wypełnić danymi – albo bezpośrednio na grafice, albo w ramkach znajdujących się po prawej stronie.

Możesz skorzystać z sugerowanych przez szablon wizytówki wielkości, kolorów i kształtów czcionek. Ale możesz je też edytować – należy wybrać opcję „Więcej narzędzi edytowania”. W edytorze można też usunąć niektóre element lub pola tekstowe.

Jeśli wybrałeś wizytówkę edytowalną z obu stron – kliknij także podgląd drugiej strony i także tam wprowadź swoje dane.

Jeśli masz już gotowy projekt, klikasz: „NASTĘPNY KROK”.

 

Krok czwarty: Sprawdź podgląd.

 

 

W tym miejscu zobaczysz, jak wygląda Twoja wizytówka. Zwróć szczególną uwagę na literówki, widoczność czcionek i grafik, umiejscowienie elementów. Jeśli uważasz, że Twój projekt wymaga jeszcze poprawy, możesz wrócić do edycji szablonu wizytówki. Jeśli natomiast uważasz, że wszystko w projekcie jest poprawne, to akceptujesz pliki.

Kliknij buton: „NASTĘPNY KROK”.

Krok piąty: Złóż zamówienie.

 

Brawo, właśnie stworzyłeś swój projekt wizytówki! Możesz w tym miejscu zmienić jeszcze nakład (Colour.me drukuje od 100 do 5000 wizytówek), a następnie przejść do płatności, aby sfinalizować zamówienie.

Sprawdż szablony wizytówek przykuwające uwagę!

Zobacz wzory