Wizytownik wiedzy

Druk, wzory, rodzaje

Szablony wizytówek

Przykuwające uwagę

Druk wizytówek

Szybkie terminy realizacji

Sty 30, 2021

Wizytówki standardowe czy multiloft?

Wybór rodzaju wizytówki w ostatnim czasie nie jest tak prostą sprawą jakby mogło się wydawać. Jeszcze kilka lat temu nasz wybór ograniczał się do koloru kartonika, rodzaju papieru, rodzaju czcionki oraz treści, które chcemy na nich umieścić. Obecnie ilość decyzji do podjęcia podczas projektowania wizytówki jest zdecydowanie więcej. Firmy zajmujące się drukiem wizytówek prześcigają się w coraz nowszych pomysłach, dzięki czemu możemy stworzyć wizytówki idealnie dobrane do naszych potrzeb oraz upodobań.

Wizytówki – jakie rodzaje mamy do wyboru

  •         Wizytówki klasyczne – klasyczny kartonik w kolorze białym lub écru, na którym nadrukowane są najważniejsze informacje o właścicielu oraz o tym w jaki sposób można się z nim skontaktować
  •         Wizytówki składane – dzięki większej powierzchni można na nich umieścić więcej treści
  •         Wizytówki kreatywne – są to wyjątkowe wizytówki, które doskonale odzwierciedlają to czym zajmuje się firma lub właściciel. Zazwyczaj mają ciekawe kształty i wykonane są z niestandardowych materiałów
  •         Wizytówki multiloft – wyjątkowo efektowne połączenie klasycznego wyglądy z ciekawym użyciem materiałów.

Wizytówki multiloft – dlaczego warto się na nie zdecydować

Określane są jako wizytówki wielowarstwowe. Wynika to z faktu, że składają się z kilku warstw papieru, które połączone są ze sobą metodą bez klejenia na mokro. Środkowa warstwa zazwyczaj wykonana jest z kolorowego materiału. Wizytówki multiloft charakteryzują się przede wszystkim trwałością, są one dużo twardsze od klasycznych kartoników, dzięki czemu nie gną się. Niezaprzeczalnie są one wyjątkowo efektowne. Wewnętrzny kolor możemy dobrać do barw, które kojarzą się z naszą firmą. Idealnie wpisze się to w jednolity wygląd wszystkich materiałów promocyjnych firmy. Wręczając tego typu wizytówkę możemy mieć pewność, że odbiorca od pierwszej chwili będzie pod wrażeniem, a nasza firma na pewno zapadnie mu w pamięć.  

Każdy kto prowadzi swój biznes doskonale wie, jak ważną rolę w sukcesie firmy odgrywają relacje biznesowe. Wizytówki są niezbędnym elementem nawiązywania tego typu znajomości. Dlatego warto przygotować perfekcyjny projekt wizytówek, które doskonale odzwierciedlą to czym się zajmujemy. Decyzja czy zdecydujemy się na wizytówki standardowe czy na przykład efektowne wizytówki multiloft powinna zależeć od rodzaju działalności, branży oraz naszych upodobań. Wizytówka poza biznesowymi informacjami powinna również odzwierciedlać nasz charakter, dlatego warto dobrze przemyśleć jak chcemy żeby wyglądała.

Podziel się:Archiwa wpisów