Wizytownik wiedzy

Druk, wzory, rodzaje

Szablony wizytówek

Przykuwające uwagę

Druk wizytówek

Szybkie terminy realizacji

Sty 02, 2017

5 powodów, żeby polubić wizytówki MultiLoft

Wizytówki MultiLoft bywają nazywane kaszerowanymi, premium lub po prostu: wizytówkami z efektem WOW. Kto je widział, ten wie, a kto nie widział – niech żałuje. Oto 5 powodów, żeby przybić im soczystą piątkę.

1. Wizytówki MultiLoft – efektownie wielowarstwowe

 

wizytówki multiloft
Wizytówka multiloft – aż 12 wariantów kolorystycznych!

Wizytówki Multiloft są niemal trzykrotnie grubsze od klasycznych wizytówek. Składają się z 3 solidnie sklejonych warstw – każda z nich o gramaturze 270 g. Efekt? Trwała i sztywna wizytówka 810 g, której niestraszne są zagniecenia i uszkodzenia i która będzie dumnie nosiła nawet największe stanowiska i nazwiska.

 

2. W wizytówce MultiLoft liczy się barwne wnętrze

 

Magia wizytówek premium tkwi w ich środku. Poza pomysłem na zadrukowanie awersu i rewersu, możemy też zdecydować, jaki kolor będzie miała wewnętrzna warstwa. Do wyboru jest aż 12 wariantów – z łatwością więc możemy stworzyć spójny projekt. Kolor środkowej warstwy możemy dobrać do naszego logo, szablonu, kolorów brandowych, pogody czy tam torebki. Wizytówka z kolorowymi brzegami jest cała nasza.

 

3. Wizytówka kaszerowana wie, jak dobrze Cię przedstawić

 

Wizytówka MultiLoft cierpliwa jest, łaskawa jest, nie zazdrości – za to może powodować poważną zazdrość u konkurentów. Dzięki niej możesz wyróżnić się, a tym samym zwiększyć szansę na to, że zostaniesz zapamiętany. Oryginalność jest w cenie, a wizytówki z kolorowymi brzegami w modzie. Postaw na stylowe wizytówki i przedstaw się z najlepszej strony.

 

4. Wizytówka premium – trzyma formę

 

Wizytówki premium to wyjątkowy efekt – w uniwersalnym formacie. Czy wiesz, że wizytówki MultiLoft możesz zamówić w typowych rozmiarach: czyli 85×55 lub 90×50 mm? Dzięki temu, z powodzeniem zmieszczą się one w kieszeni, portfelu i wizytowniku. Wizytówka premium ma same dobre strony, a do tego jeszcze efektowne, barwne krawędzie. Te wizytówki mają moc, a przez to, że są trwałe i grube – zachowają dobrą formę przez długi czas. Po prostu: trudno je zagiąć. Wizytówka MultiLoft przetrwa wiele biznesowych spotkań i intensywnych afterparty – możesz na nią liczyć!

 

5. Wizytówka MultiLoft jest uniwersalna

 

Wizytówka premium sprawdza się zarówno jako wizytówka firmowa, jak i osobista. Zależnie od projektu, może to być elegancka wizytówka biznesowa, kreatywna wizytówka dla freelancera – lub po prostu nasza wizytówka. Wystarczy przejrzeć darmowe szablony wizytówek MultiLoft , by zobaczyć, że mają one wiele twarzy.

Podziel się:Archiwa wpisów