Wizytownik wiedzy

Druk, wzory, rodzaje

Szablony wizytówek

Przykuwające uwagę

Druk wizytówek

Szybkie terminy realizacji

Mar 12, 2018

Wizytówki dla profesjonalistów

Długie lata studiów, mnóstwo nieprzespanych nocy, godziny spędzone w książkach, przed komputerem, ciężka i mozolna droga do budowania swojej marki, swojego biznesu. W końcu doszedłeś do momentu, w którym wiesz, że jesteś najlepszy, Twoja wiedza, techniki i umiejętności są skuteczne, a konkurencja jest bez szans. Czas, żeby dowiedzieli się o tym klienci. Czas, żeby Twoje imię było powtarzane na spotkaniach towarzyskich, żeby Twoja marka była znana i zapamiętana. Jak to zrobić?

Możesz oczywiście podchodzić do każdego, dzwonić, przedstawiać się, i liczyć na to, że ktoś zapamięta Twoje nazwisko, może nawet zapisze na małej żółtej karteczce numer telefonu, który za kilka dni wyrzuci z innymi papierami do kosza. Tylko czy w taki sposób osiągniesz swój cel? Raczej mało prawdopodobne.

 

Perfekcja i profesjonalizm w każdym detalu

 

Jeżeli jesteś lekarzem, prawnikiem, architektem, projektantem, czy doradcą finansowym, Twoje nazwisko jest Twoją marką. Bycie profesjonalistą zobowiązuje do tego, że trzeba dbać o detale. Tak jak na służbowe spotkanie nie pójdziesz ubrany w dres i sportową koszulkę, tak samo Twojego nazwiska, nie może firmować żółta karteczka samoprzylepna, czy wizytówka wysłana SMS-em. Najlepsi muszą wykazać się kreatywnością, dlatego musisz zainwestować w profesjonalne wizytówki, które już podczas pierwszego spotkania z Twoim klientem, nie pozwolą o sobie zapomnieć.

 

Kreatywna wizytówka z efektem WOW

 

Jaka powinna być wizytówka, aby klient nie tylko nie wyrzucił jej do najbliższego kosza, ale również, aby za każdym razem przypominała mu o Tobie, udowadniając, że warto z Tobą współpracować?

Przede wszystkim nieszablonowa. Nie możesz liczyć, że kawałek białego papieru z Twoim nazwiskiem i numerem telefonu zostanie zapamiętany i kojarzony. Takich wizytówek Twoi potencjalni klienci każdego dnia dostają co najmniej kilka. Jeżeli nie jesteś profesjonalnym grafikiem lub artystą, zaufaj ekspertowi i powierz zaprojektowanie komuś, kto rzeczywiście się na tym zna. Określ swoje wymagania, powiedz, na czym Ci zależy i pamiętaj, że warto zainwestować w swój wizerunek, więc wizytówki powinny być najwyższej jakości. Profesjonalny grafik zaprojektuje wizytówkę w programie graficznym, w pliku wektorowym, tak aby drukarnia swobodnie mogła pracować z projektem. Dzięki temu zyskasz pewność, że druk będzie dokładny, wykończenie perfekcyjne, a Twoi klienci wyskoczą z butów, jak wręczysz im gotowe dzieło.

 

Profesjonalne wizytówki z niesztampowym wykończeniem

 

Dzisiejsze techniki druku i wykończenia są tak rozbudowane, że nawet na małym kawałku papieru, jakim jest wizytówka, można uzyskać niepowtarzalny efekt. Jedną z najpopularniejszych obecnie metod wykończenia druku jest lakier UV, którym pokrywa się niektóre elementy, aby dodać im elegancji. Bardziej ekskluzywnym i efektownym rozwiązaniem jest użycie lakieru puchnącego lub tłoczeń z wykorzystaniem lakieru metalicznego. Wizytówki z takim wykończeniem wyglądają naprawdę elegancko i elitarnie. Jeżeli chciałbyś, aby Twoja wizytówka już przy pierwszym dotyku wywoływała pozytywne odczucia i sprawiła, że klientowi ciężko będzie się z nią rozstać, wówczas poproś o pokrycie jej folią soft touch. Efekt będzie niezapomniany. Wizytówka pokryta folia soft touch będzie sprawiać wrażenie, jakby była pokryta aksamitem, delikatnym meszkiem, do którego aż chce się przytulić.

 

Gdzie można zamówić małe dzieła sztuki?

 

Wizytówka, która będzie małym dziełem sztuki, doskonale sprawdzi się w roli mecenasa Twojego nazwiska. Jak znaleźć i wybrać drukarnie, która profesjonalnie, z dbałością o detale wydrukuje Twoje wizytówki? Dobrym pomysłem jest zamówienie wizytówek w profesjonalnej drukarni online. Konkurencyjne ceny, bogata oferta wykończeń i papierów, a do tego krótkie terminy wykonania, to ogromne plusy drukarni internetowych. Ponadto pracują tam doświadczeni fachowcy, graficy, drukarze, którzy zajmą się Twoim zamówienie kompleksowo i odpowiedzą na każde Twoje pytanie, zasugerują optymalne rozwiązania i zadbają o to, aby produkt, który otrzymasz, przekraczał Twoje najśmielsze oczekiwania.

Podziel się:Archiwa wpisów