Wizytownik wiedzy

Druk, wzory, rodzaje

Szablony wizytówek

Przykuwające uwagę

Druk wizytówek

Szybkie terminy realizacji

Kwi 24, 2018

Oferta dla klientów VIP – wizytówki aluminiowe

Wyróżnić się poprzez wizytówkę można na wiele sposobów. Wiele z nich działało wcześniej, ale teraz utraciły swoją skuteczność. Możemy tak powiedzieć choćby o wizytówkach w pełnym kolorze, dwustronnych, z zaokrąglonymi rogami – to wszystko było skuteczne, gdy stanowiło element nowości i innowacji. Obecnie jednak ludzie przyzwyczaili się już do tego typu wizytówek i aby ponownie wyróżnić się w tłumie musimy szukać czegoś nowego. Dobrym przykładem, który raczej zbyt szybko nie spowszechnieje, są wizytówki z niestandardowych materiałów. Przyjrzyjmy się jednemu z pomysłów.

Coś dla wyjątkowych ludzi – wizytówki aluminiowe

 

Wizytówka będzie nieporównanie bardziej trwała i zdecydowanie mocniej zapadająca w pamięć niż klasyczne, tekturowe kartoniki. Różnica jest tym większa, że część osób drukuje wizytówki samodzielnie, na domowych lub biurowych drukarkach, a w zasadzie efekt ich pracy czasem niewiele gorszy jest od tradycyjnych wizytówek, zamówionych w drukarni. Tymczasem, jeśli zamówimy wizytówki aluminiowe – nikt nie będzie miał wątpliwości, że ma do czynienia nie z produktem amatorskim, a czymś naprawdę wyjątkowym. Wizytówka na takim materiale może być bowiem wykonana jedynie w profesjonalnej drukarni online, a w warunkach domowych nie ma możliwości stworzenia takiego produktu.

 

Wyjątkowy materiał i wyjątkowy projekt

 

Decydując się na wykonanie wizytówek z aluminium, należy dołożyć wszelkich starań, by wyjątkowy był również projekt zawarty na wizytówce. Z pewnością bowiem będzie ona wielokrotnie pokazywana innymi przez osoby, które obdarujemy naszą wizytówką. Ponieważ jednak dla części osób zdecydowanie ważniejsza jest treść niż materiał, musimy dopilnować by również w kwestii zawartych na wizytówce tekstów i grafik nie było żadnych zastrzeżeń. Jednocześnie sama wizytówka powinna pozostać w większości przypadków w eleganckiej formie, dlatego nie należy tutaj zbytnio eksperymentować z kształtami i rozmiarami, pozostając przy tradycyjnych formatach 85×55 mm i 90×50 mm. Oczywiście w przypadku druku na aluminium musimy liczyć się z wyższym kosztem niż tradycyjny nadruk na papierze, jednak warto zainwestować w oba typy wizytówek. Kartoniki sprawdzą się dobrze w większości codziennych sytuacji, natomiast dla wyjątkowych osób warto mieć w zapasie kilka wyjątkowych wizytówek.

 

Technologia druku

 

Mając wyjątkowy materiał i unikalny projekt, odpowiednią jakość musi mieć też wybrana technologia druku. Nadruk na wszystkich naszych wizytówkach aluminiowych wykonywany jest w formie praktycznie niemożliwej do starcia, zapewniając wysoką trwałość i odporność na różnego rodzaju zdarzenia losowe. Sama grubość wizytówki jest podobna jak te tradycyjne, papierowe, dzięki czemu powinna bez problemu zmieścić się w większości standardowych wizytowników, etui na wizytówki etc. Ponownie jednak – jesteśmy przekonani, że osoba obdarowana przez nas aluminiową wizytówką nie schowa jej w tłumie innych, tylko będzie ją miała zawsze pod ręką – choćby po to, by pochwalić się innym, jaką ciekawą wizytówkę dostali. A skoro naszym celem jest rozpowszechnianie informacji o nas, naszej firmie i realizowanych usługach, to sytuacja ta jest dla nas ze wszech miar korzystna.

Podziel się:Archiwa wpisów