Wizytownik wiedzy

Druk, wzory, rodzaje

Szablony wizytówek

Przykuwające uwagę

Druk wizytówek

Szybkie terminy realizacji

Lip 25, 2019

Kiedy sprawdzają się wizytówki składane?

Wizytówki składane mają poręczny, tradycyjny format z czterokrotnie większa powierzchnią do zadruku. Czym wyróżniają się wizytówki składane i kiedy warto je wybrać?

Wizytówki, które dobrze się składa

Ten rodzaj wizytówek z roku na rok zyskuje kolejnych zwolenników. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z ich potencjału i wielu możliwości wykorzystania. Czym one właściwie są?

Po złożeniu wyglądają jak tradycyjne wizytówki – jednak, zamiast 2, mają aż 4 strony. Dzięki temu można na nich umieścić znacznie więcej treści i zastosować je nie tylko do podania swoich danych, ale także jako subtelną reklamę, zaproszenie lub krótki opis firmy. Przykładowe wizytówki składane można zobaczyć np. w tej drukarni online: https://www.drukomat.pl/wizytowki-skladane.

Czym wyróżniają się wizytówki składane

Wizytówki składane można nazwać wersjami rozszerzonymi tradycyjnych kart biznesowych. Poza tym, że mają większą powierzchnię zadruku – po złożeniu są dwukrotnie grubsze od typowych wizytówek. Co ważne, wizytówki składane mogą być drukowane na różnorodnych podłożach – w tym barwionych w masie, kolorowych lub o ciekawych fakturach (takie opcje oferuje np. drukarnia internetowa Drukomat). Wizytówki składane wydrukowane na papierach ozdobnych to fantastyczne połączenie funkcji informacyjnej i dekoracyjnej.

wizytówka składana - drukarnia onlineWybierając wizytówki składane z jednej strony zachowujesz klasyczny, elegancki format, a z drugiej – możesz go podkręcić na tyle, by wyróżnić się wśród setek innych firm. We wnętrzu wizytówki składanej możesz umieścić podziękowanie za kontakt, zaprosić do współpracy lub napisać kilka słów o firmie. Czyli – zachować klasyczny format, dodając do niego nieco więcej treści. Tak proste, a tak efektowne.

Wizytówki składane są czymś pomiędzy wizytówką, ulotką, bilecikiem i zaproszeniem. Ich powierzchnię warto wykorzystać do stworzenia esencjonalnego, kreatywnego przekazu. Poza danymi kontaktowymi, można ją uzupełnić także o obrazy, mapkę lub cokolwiek, co podpowie Ci wyobraźnia.

Możliwe zastosowanie wizytówek składanych

  • Wizytówki składane będą doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają czegoś większego od wizytówki ale mniejszego od ulotki. Składana wizytówka świetnie się sprawdzi w przypadku małych i bardzo małych firm – przedstawiając nie tylko osobę, ale także zakres działalności danej firmy.
  • Wizytówki składane mogą być też wybierane jako połączenie wizytówki i bileciku prezentowego. Można je dołączyć do podarków firmowych – dla pracowników, kontrahentów lub klientów. Zmieszczą się na nich zarówno dedykowane życzenia, jak i miejsce na kilka słów od nadawcy.
  • Składane wizytówki będą niezastąpione do podpisywania zgromadzanych osób na biznesowych spotkaniach, kolacjach i rozmowach w większym gronie. Dzięki ich rozkładanej formie, można je zastosować jako winietki na stół, przedstawiając każdego z uczestników. Dzięki temu, unikniemy kłopotliwych sytuacji, gdy zapominamy czyjeś imię czy stanowisko.
  • Wizytówki składane są też chętnie stosowane jako wizytówka w połączeniu z karnetem lojalnościowym. Tutaj pierwsza strona będzie wykorzystana jako typowa wizytówka, z zachętą do kontaktu. Z kolei we wnętrzu pozostawiamy miejsce na zbieranie pieczątek/punktów za zakupy lub wizyty w danej firmie.


Archiwa wpisów