Wizytownik wiedzy

Druk, wzory, rodzaje

Szablony wizytówek

Przykuwające uwagę

Druk wizytówek

Szybkie terminy realizacji

Kwi 10, 2020

Jak ozdobić papierową torbę – poradnik DIY

Możliwości jakie obecnie daje druk materiałów promocyjnych jest nieograniczony. Wszystko zależy od naszych potrzeb, projektu oraz możliwości drukarni. Rodzaje papieru, zadruku, kolorystyka oraz uszlachetnienia sprawiają, że możemy przygotować niepowtarzalne materiały, kojarzące się tylko z naszą firmą.

Jednym z najbardziej popularnych materiałów zamawianych przez firmy są torby papierowe. Są one bardzo uniwersalne i mogą służyć między innymi do pakowania zakupów lub przekazywania upominków oraz gadżetów reklamowych na targach lub spotkaniach biznesowych. Koszt ich wykonania jest bardzo niski, ale jednocześnie wygląd nie robi specjalnego wrażenia. Warto włożyć trochę sił w samodzielne ozdobienie toreb, w taki sposób, aby świetnie się prezentowały.

Jak samodzielnie ozdobić firmowe torby papierowe:

  •         Naklejki reklamowe – każda firma na pewno korzysta z tego typu nośników reklamy. Koszt produkcji jest bardzo niski, a ich główną zaletą jest fakt, że można je umieścić dosłownie wszędzie. Doskonale sprawdzą się do ozdobienia naszych toreb papierowych. Kolorowe i rzucające się w oczy ożywią naszą szarą, papierową torbę
  •         Zawieszki z napisem – możemy je wykonać z kolorowego brystolu i przywiązać do torby tasiemką lub wstążką. Mogą mieć klasyczny, prostokątny kształt lub na przykład kształt koła. Na zawieszce możemy wpisać nie tylko imię i nazwisko osoby dla której przeznaczony jest upominek, ale równie podziękowania za zakupy, życzenia z okazji danego święta i wiele innych. Taka personalizacja na pewno zapadnie w pamięć każdemu klientowi.
  •         Ozdobienie uchwytów – klasyczne uchwyty do toreb papierowych zazwyczaj są nieciekawe i nie rzucają się w oczy. Dzięki opleceniu ich ciekawą wstążką lub tasiemką osiągniemy ciekawy efekt, który nie umknie uwadze nawet najbardziej wymagających klientów
  •         Kokardy – przygotowanie ich zajmie nam chwilę, a do wykonania wystarczy ciekawa taśma. Przyczepiając kokardy o różnych wielkościach do naszych papierowych toreb stworzymy niepowtarzalny efekt.

Możliwości samodzielnego ozdobienia torby papierowej jest wiele. Wystarczy odrobina kreatywności. Dzięki takim działaniom nasze torby będą niepowtarzalne, a każdy z obdarowanych doceni nasz wysiłek.

Podziel się:Archiwa wpisów