Wizytownik wiedzy

Druk, wzory, rodzaje

Szablony wizytówek

Przykuwające uwagę

Druk wizytówek

Szybkie terminy realizacji

Cze 09, 2020

Dlaczego warto mieć kalendarz biurkowy w dobie smartfonów?

Nie ulega wątpliwości, że obecnie najbardziej popularną formą kalendarzy są te używane online. Ich główna zaletą jest wygoda użytkowania, możliwość ustawienia przypomnień oraz różnego rodzaju dodatkowe funkcje. Każdy z nas posiada prywatny lub firmowy smartfon, który poza naturalną funkcją telefonu doskonale sprawdza się również w planowaniu działań. Warto jednak pamiętać o tym, że każde urządzenie może ulec zniszczeniu lub przypadkiem możemy usunąć zapisane w nim dane. I właśnie w takich sytuacjach z pomocą przyjdzie klasyczny kalendarz biurkowy.

Główne zalety papierowego kalendarza biurkowego:

  •         Trwałość – wszystko co zapiszemy zostanie w kalendarzu na zawsze. Nie zniknie, nie zepsuje się ani nikt przez przypadek ich nie usunie.
  •         Możliwość umieszczenia sporej ilości informacji – wybierając kalendarz o większym rozmiarze zapewniamy sobie miejsce na dodatkowe notatki, uwagi i spostrzeżenia
  •         Łatwość dostępu – na kalendarz wystarczy rzucić okiem i w jednej chwili znajdujemy potrzebne nam informacje. Ta sama czynność w smartfonie wymaga od nas wykonania kilku działań. Dodatkowo jednocześnie rozmawiając przez telefon i szukając w nim informacji tracimy sporo czasu.
  •         Można go wykorzystać jako nośnik reklamy – kalendarze biurkowe posiadają sporo miejsca na umieszczenie logo oraz innych informacji dotyczących naszej firmy. Dobrze zaprojektowany i wykonany kalendarz przez cały rok będzie świetnie się prezentował jednocześnie zapewniając naszej firmie doskonałą reklamę.
  •         Niski koszt produkcji – wyprodukowanie tego typu kalendarzy nie wymaga dużego nakładu finansowego. Możemy zlecić przygotowanie naszych kalendarzy drukarni online co dodatkowo obniży koszty oraz usprawni cały proces.
  •         Doskonały na prezent – dobrze zaprojektowane kalendarze sprawdzą się idealnie jako upominek dla naszych klientów, partnerów biznesowych oraz pracowników.

W obecnych czasach na pewno nikt nie da się namówić na zupełną rezygnację z możliwości jakie dają nam urządzenia takie jak smartfon czy komputer. Ich różnorodność funkcji oraz dostosowania do indywidualnych potrzeb są nieoceniona. Nie zmienia to jednak faktu, że papierowe kalendarze mają wiele zalet i na pewno nie odejdą w zapomnienie. Warto połączyć te dwie możliwości tworząc zestaw, który zapewni nam do

Podziel się:Archiwa wpisów