Wizytownik wiedzy

Druk, wzory, rodzaje

Szablony wizytówek

Przykuwające uwagę

Druk wizytówek

Szybkie terminy realizacji

Lut 03, 2021

Czym są wizytówki kaszerowane?

Głównym celem w biznesie, niezależnie od branży, jest wyróżnienie się na tle konkurencji. Dotyczy to zarówno przedsiębiorców jak i freelancerów pracujących na właśnie konto. Prawie w każdej dziedzinie gospodarki konkurencja jest bardzo duża i tylko ciekawe i przemyślane działania mogą pomóc nam w wybiciu się.

W procesie budowania marki oraz zdobywania korzystnych dla nas i naszej firmy znajomości biznesowych niezastąpionym elementem są wizytówki. To dzięki nim w szybki i niezobowiązujący sposób możemy przekazać obcej osobie informacje czym się zajmujemy oraz jak można się z nami skontaktować. Wizytówki dają kolejną możliwość wyróżnienia się na tle innych. Przygotowane w ciekawy i kreatywny sposób nie tylko zapadną w pamięć, ale zrobią również wrażenie i zapewnią nam opinię profesjonalistów dbających o najmniejszy szczegół.

Wizytówki kaszerowane

Jedną z możliwości ciekawego zaprezentowania się są wizytówki kaszerowane. Są to tak zwane wizytówki warstwowe. Ich główną cechą jest fakt, że składają się z kilku warstw papieru. Można je wykonać z papieru w tym samym kolorze co sprawi, że będą one po prostu grubsze od klasycznych. Jednak najciekawsze efekty można osiągnąć poprzez użycie kolorowego papieru w środkowej warstwie. Da to efektowny wygląd i na pewno przyciągnie wzrok każdego odbiorcy. Bardzo podobne do wizytówek kaszerowanych są tak zwane wizytówki multiloft. Łączy je wielowarstwowość i świetny wygląd, różni jednak sposób klejenia.

Wizytówki multiloft – główne zalety

  •         Są wyjątkowo efektowne
  •         Dzięki użyciu odpowiedniego koloru środkowej warstwy możemy je idealnie dopasować do barw związanych z identyfikacją wizualną firmy
  •         Charakteryzują oryginalnością i na pewno wyróżnią się na tle innych, klasycznych wizytówek
  •         Są dużo bardziej wytrzymałe i odporne na zniszczenia w porównaniu do zwykłych wizytówek

Wizytówki kaszerowane oraz wizytówki multiloft nie są drogie co daje kolejny argument do tego, aby je zamówić. Są one idealnym połączeniem klasycznego wyglądu z dodatkiem nowoczesności i oryginalności. Doskonale sprawdzą się w przypadku każdej osoby, niezależnie od stanowiska oraz branży, w której pracuje. Zamawiając tego typu wizytówki zapewniamy sobie rozpoznawalność oraz miano kreatywnych profesjonalistów.

Podziel się:Archiwa wpisów