Wizytownik wiedzy

Druk, wzory, rodzaje

Szablony wizytówek

Przykuwające uwagę

Druk wizytówek

Szybkie terminy realizacji

Lip 16, 2019

Ciekawe pomysły na kalendarz biurkowy

Jest duża szansa, że kalendarze biurkowe widujesz częściej niż wielu współpracowników i (niestety) prawdopodobnie częściej niż podwyżkę. Warto wybrać kalendarz biurkowy, który będzie dobrze do Ciebie pasował i umilał Ci każdy dzień. Poznaj kilka pomysłów i daj się zainspirować.

Kalendarz na stół!

Odkąd tylko nauczyliśmy się mierzyć czas, prześcigamy się w co ciekawszych sposobach jego odliczania. Szukając dziś kalendarzy na biurko – można się natknąć na bardzo wiele inspirujących pomysłów. Dotyczy to zarówno projektu kalendarzy papierowych, jak i wszystkich innych form kalendarza. Poniżej znajdziesz garść inspirujących kalendarzy, złowionych w sieci.

 

kreatywny kalendarz

Kalendarz, w którym wszystko gra

Szukasz kreatywnego kalendarza, który spodoba Ci się już po jednej nutce? Dobrze się składa – bo ten projekt kalendarza może rozkręcić niejedną kreatywną burzę mózgów.  Co go wyróżnia? Patrząc na niego możesz dojść do wniosku, że wszystko gra… Nawet, jeśli nie gra. Magia? Niekoniecznie, raczej projektant, któremu jakiś dobra wena w duszy grała – a on zdołał to sprytnie przenieść na papier.

kalendarz muzyczny

Taki kalendarz sprawdzi się zarówno jako kalendarz biurkowy, jak i podręczny (choć tylko pod warunkiem, że lubimy zwracać na siebie uwagę).

 

kalendarz akordeon

Kalendarz, któremu wszystko wisi

Ten kalendarz łączy prosty, minimalistyczny projekt i ciekawy efekt. A co najważniejsze – jego stworzenie nie wymaga większych nakładów. Wystarczy wydrukować ulubiony obraz, dodać kalendarium i… zakosić jakiś wieszak z szafy (lub segregator z szuflady). W tym sposobie zawieszenia tkwi duża moc – to doskonałe połączenie surowości drewna, bystrości Twojego umysłu i sprawności DIY. No i najważniejsze, czyli treść w postaci Twojego projektu, przelanego na papier. Można prosto i efektownie? Można!

 

kalendarz na wieszaku

kalendarz DIY

Kalendarz – zdrapka

Zamiast odrywać żółte kartki z kalendarza, można je po prostu – zdrapać. Co powiesz na kalendarz, przy którym każda zmiana daty to drobna przyjemność? Kalendarz zdrapka jest nie tylko praktyczny, ale też efektowny i daje kilka mocnych punktów dla frajdy. W końcu w życiu liczą się małe przyjemności – czemu nie powiesić ich nad swoim biurkiem?

 

kalendarz zdrapka

Kalendarz jak malowany

W przypadku tego kalendarza nie musisz ani odrywać, ani zdrapywać kolejnych dni i miesięcy. Tutaj rok zleci Ci jak z rolki strzelił. Proste pomysły bywają najbardziej trafione i w tym przypadku nie można odmówić projektantowi błyskotliwości. Mając taki kalendarz nad biurkiem możesz liczyć na całoroczny rozwój i wygodny sposób odkrywania kolejnych dat.

 

kalendarz rolka

Kalendarz, który daje popalić

A co, gdyby kalendarz miał dodatkowe zastosowanie? Jeśli każdy dzień rozpala w Tobie kolejny płomień radości/ciekawości/pasji – z tym kalendarzem stworzysz prawdziwy s(z)tos! Dzięki takiem cacku, każdy dzień wywoła w Tobie nową iskrę.

 

kalendarz biurkowy - zapałki

Postaw taki kalendarz na biurku i sprawdź, czy robota będzie Ci się palić w ręku, a każdy dzień będzie pełen ognia. Jeśli Twoja kreatywność lekko przygasa – ten kalendarz może na nowo wzniecić w Tobie chęć do działania.

 

kalendarz biurkowy

Kalendarz z klocków

Ten kalendarz obudzi w Tobie dziecięcą pasję i chęć do zbudowania czegoś fajnego. Tutaj to Ty jesteś konstruktorem swojego czasu, a zadania układasz jak klocki. Po prostu. Spotkanie, podróż czy wakacje – na tym kalendarzu znajdzie się miejsce na wszystko.

 

 

kalendarz klockiźródła: pensandplanners.myshopify.com,walyou.com, handmadekultur.deArchiwa wpisów