Wizytownik wiedzy

Druk, wzory, rodzaje

Szablony wizytówek

Przykuwające uwagę

Druk wizytówek

Szybkie terminy realizacji

ABC wizytówek

 

Lip 25, 2019
Kiedy sprawdzają się wizytówki składane?

Wizytówki składane mają poręczny, tradycyjny format z czterokrotnie większa powierzchnią do zadruku. Czym wyróżniają się wizytówki składane i kiedy warto je wybrać?

Czytaj dalej
Lip 16, 2019
Ciekawe pomysły na kalendarz biurkowy

Jest duża szansa, że kalendarze biurkowe widujesz częściej niż wielu współpracowników i (niestety) prawdopodobnie częściej niż podwyżkę. Warto wybrać kalendarz biurkowy, który będzie dobrze do Ciebie pasował i umilał Ci każdy dzień. Poznaj kilka pomysłów i daj się zainspirować.

Czytaj dalej
Lut 25, 2019
Jak zaksięgować wizytówki?

Zamawiasz wizytówki i zastanawiasz się, jak je zaksięgować? Nie masz pewności, czy możesz je rozliczyć jako koszt uzyskania przychodu? W tym tekście wyjaśnimy wszystko, co może Ci się przydać w rozliczaniu kosztów reklamy.

Czytaj dalej
Lut 20, 2019
Jak przygotować wizytówki do druku?

Masz już pomysł, logo i wstępną koncepcję wizytówki? Wybrałeś już drukarnię online? Świetnie! Teraz czas na odpowiednie przygotowanie plików do druku. O czym pamiętać i jak wystrzegać się kosztownych błędów? Oto garść praktycznych informacji.

Czytaj dalej
Sie 23, 2018
Wizytówki z kalendarzem

Przedsiębiorcy, którzy nie mają swoich profilów w kanałach społecznościowych, bezpośredniej reklamie, ale i w tradycyjnych nośnikach nie są w stanie równać się z nowoczesnymi firmami.  Szczególnie biznesy o lokalnym zasięgu powinny oprócz działań w internecie skupić się na dobrej reklamie w bezpośredniej okolicy.

Czytaj dalej
Lip 19, 2018
Wizytówki bigowane

Profesjonalnie przygotowana wizytówka, o zaskakującej formie i oryginalnym wykonaniu może w relacji biznesowej odgrywać ważną rolę. Świadczy bowiem o charakterze rozmówcy, dbałości o szczegóły oraz jest nośnikiem ważnych informacji służących podtrzymaniu kontaktu, zaznajomieniu się z logo i spersonalizowanym przesłaniem reklamowym.

Czytaj dalej
Cze 20, 2018
Czy wzornik papieru się przydaje do druku wizytówek?

Wzornik papieru to nic innego, jak próbka materiałów. Każde przedsiębiorstwo, które proponuje druk wizytówek, plakatów, broszur itd. powinno udostępniać swoim klientom właśnie wzorniki. Oczywistym jest to, że nikt nie chce kupować w ciemno. W przypadku dużego zamówienia wiele osób oczekuje możliwości zapoznania się z proponowanymi materiałami. Każdy rodzaj papieru prezentuje się zupełnie inaczej, jednak nie[…]

Czytaj dalej
Cze 10, 2018
Mockupy wizytówek — wizualizacja, która sprzedaje projekt

Nie będzie to żadnym nowym odkryciem, jeśli powiemy sobie wprost — większość klientów kupuje oczami, liczy się dla nich pierwsze wrażenie, i to właśnie na jego podstawie podejmują decyzję o tym, czy coś się im podoba, czy nie. Tak samo dzieje się w przypadku projektów wizytówek — nawet najlepszy, może się nie sprzedać, jeżeli odpowiednio[…]

Czytaj dalej
Maj 22, 2018
Wizytówki składane – co warto o nich wiedzieć?

Wizerunek firmowy jest elementem, o który musimy nieustannie dbać, troszczyć się i pielęgnować. Pozytywny odbiór firmy przez potencjalnych klientów i kontrahentów jest równie ważny na początku działalności, jak i w przypadku przedsiębiorstwa, które ma już ugruntowaną pozycję na rynku. Niezależnie od tego, na jakim etapie rozwoju naszej firmy jesteśmy, nasze działania reklamowe i wizerunkowe powinny[…]

Czytaj dalej
Maj 15, 2018
Wizytówki dla prawników – jak zaprojektować?

Mimo rozwoju technologii i wszechobecnych już smartfonów, wizytówka nadal stanowi bardzo istotny element różnego rodzaju kontaktów biznesowych. Cały czas wykorzystuje się ją jako znak rozpoznawczy firmy, a także jako informację o możliwości kontaktu i zachętę do jego nawiązania. Taką rolę spełniają również wizytówki dla prawnika, zwłaszcza iż adwokatom nie wolno korzystać z różnego rodzaju form[…]

Czytaj dalej
Strona 1 z 612345...Ostatnia »