Wizytownik wiedzy

Druk, wzory, rodzaje

Szablony wizytówek

Przykuwające uwagę

Druk wizytówek

Szybkie terminy realizacji

Gru 09, 2017

10 najciekawszych wzorów wizytówek na początek 2018 roku!

Dla poszukiwaczy stylowych wzorów wizytówek przygotowaliśmy mały spis najpopularniejszych trendów i szablonów wizytówek. Bierzcie i inspirujcie się wszyscy.

Grudzień i styczeń to czas stawiania postanowień noworocznych – z tej okazji postanowiliśmy opisać 15 najpopularniejszych wzorów wizytówek… Właśnie dlatego wyszło 10, bo dobre postanowienie to złamane postanowienie;).

Oj dzieje się, dzieje! Smakosze darmowych, autorskich szablonów wizytówek – mają w czym wybierać. Przybywa naprawdę dobrych wzorów – oto 10 z nich.

 

1. Wizytówki minimalistyczne

 

Trend na minimalizm wciąż ma się dobrze. Coraz więcej projektów wizytówek firmowych ogranicza się do niezbędnego minimum. Pozwala to wyeksponować treść i przedstawić się w uniwersalny i elegancki sposób – niezależnie okazji. Jak tu nie kochać ascetycznych projektów?

wizytówka minimalistyczna
Wizytówka minimalistyczna w kolorze

 

wizytówka minimalistyczna
Wizytówka minimalistyczna biała

2. Wizytówki czarno-białe idealne dla firm

 

Czerń i biel to nieśmiertelne połączenie. Miłośnicy ponadczasowych rozwiązań chętnie wybierają dwukolorowe wzory wizytówek. Trudno się dziwić w końcu to idealna para, istne yin i yang – inspirujące napięcie i hipnotyzująca całość.

wizytówki czarno - białe
Wizytówka czarno-biała

Wizytówki czarno-białe

3. Wizytówki fakturowane – idealne dla architektów, projektantów lub stolarzy

 

A tę fakturę można uzyskać – zarówno poprzez dekoracyjne podłoże, jak i przez dobry druk. Jeśli chcemy uzyskać kreatywne wizytówki – po prostu zaczarujmy je odpowiednim zadrukiem.

Wzory wizytówek z fakturą drewna, betonu, a może inne? Oj można poszaleć.

Wizytówka fakturowana
Wizytówka fakturowana

4. Wzory wizytówek dla biur podróży i podróżników

 

Wiele osób mierzy wysoko – i stawia na personalizowane szablony wizytówek. Podróżnikom może się spodobać wzór wizytówek z motywem górskim. Dzięki niemu szablon będzie znakomicie nadawał się dla przewodników turystycznych, biur podróży, jak i dla sklepów, oferujących sprzęt i akcesoria do wypraw wysokogórskich.

 

wizytówki dla biur podróży
Wizytówka dla biura podróży

5. Szablony wizytówek z cytatami – dla firm i freelancerów

 

Inspiracjami warto się dzielić – a autorytetom oddać głos. Właśnie dlatego rożnie popularność wizytówek z cytatami i ciekawymi sentencjami.

 

wizytówki z cytatami
Wizytówka z cytatem

6. Wizytówki – kropki – dla kreatywnych

 

Kropki warto łączyć, a wizytówki nimi wypełniać. Wizytówki z punktami chętnie wybierane są zarówno jako wizytówki osobiste, jak i firmowe czy wizytówki dla grafików. Jeśli Ci się podobają – punkt dla Ciebie!

wizytówki w kropki
Kreatywne wizytówki z kropkami

7. Wizytówki – kreski – dla designerów

 

Szablony wizytówek z liniami chętnie są wybierane przez właścicieli firm, marketingowców lub designerów. Prosta, harmonijna kompozycja pozwala uzyskać elegancki, a przy tym oryginalny efekt. Dzięki nim już nigdy nie będziesz pod kreską. Takie szablony wizytówek oferuje np. Moo.

biało - czarne wizytówki z liniami
Wizytówki z liniami

8. Wizytówki z patternami – dla małych firm, restauracji lub fryzjerów

 

Szablony wizytówek z patternami nadal są bardzo modne. Wysmakowane projekty wizytówek dobrze nadają się do branży HORECA, zakładów fryzjerskich czy lokalnych sklepików i piekarni.

 

wizytówka dla fryzjera
Wizytówka z patternem dla fryzjera

 

Wizytówka z patternem dla kawiarni

9. Wzory wizytówek dla kawiarni

 

Apetyczny i prosty szablon wizytówki dla kafejki – czego można chcieć więcej? No może jedynie kawy – o tak, kawy!

wizytówka dla kawiarni - wzór
Wizytówki dla kawiarni

10. Wizytówki uniwersalne

 

Wzory wizytówek uniwersalnych nadają się zarówno jako wizytówki osobiste, jak i biznesowe. Dobrze zaprezentują każde stanowisko. Proste kolory, ciekawy wzór – i już to mamy!

uniwersalne wizytówki
Uniwersalny szablon wizytówki

Podziel się:Archiwa wpisów